Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Catering dla firm Lublin

Prowadzisz szkolenia lub konferencje na dużą liczbę gości lub pracowników? Siedzenie kilka godzin w sali powoduje, że uczestnicy po paru godzinach czują się głodni. W takich sytuacjach konieczne jest, oprócz dobrej prezentacji, zapewnienie dobrego cateringu. Jak zapewnić komfort uczestnikom, kiedy na głowie masz ważniejsze sprawy związane z organizacją wydarzenia? W jaki sposób zorganizować odpowiedni poczęstunek, kiedy zwyczajnie firmy nie mają na to czasu ani głowy?

Catering, obiady domowe

Catering dla firm to rozwiązanie, które oferuje nasza restauracja. Ty możesz zająć się sprawami swojej organizacji, a my zajmiemy się tym, aby Twoi pracownicy lub goście dostali dobry posiłek. Jaki? To zależy od Ciebie, co wybierzesz z naszego menu. Do wyboru mamy między innymi zupy, kotlet mielony z ziemniakami i surówkami, piersi z kurczaka, gulasz, pierogi, naleśniki oraz inne dania wedle zapotrzebowań firmy w ramach cateringu. Istnieje możliwość stworzenia indywidualnych dań lub większych zamówień, dla których zawsze gwarantujemy transport.

Usługi cateringowe Lublin

Dobry catering to taki, gdzie restauracja zajmuje się wszystkim od A do Z, aby klient nie musiał już niczym się martwić. Transport jedzenia pod wskazany adres firmy, obsługa gości, zaplecze kuchenne, specjalnie dobrane obiady i napoje oraz przekąski - to wszystko zapewnia nasza firma cateringowa. Lublin liczy sobie wiele firm, które często korzystają z usług cateringowych. Są to przeważnie firmy szkoleniowe, jak i biura, gdzie w ramach przerwy w pracy pracownik chce zjeść pełnowartościowy posiłek.

Skontaktuj się z naszą restauracją i zapytaj o catering w Lublinie. Zadzwoń pod numer 814427242 lub 885253439, albo napisz do nas maila korzystając z zakładki KONTAKT.