Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Catering dla firm Lublin

Prowadzisz szkolenia lub konferencje na dużą liczbę gości lub pracowników? Siedzenie kilka godzin w sali powoduje, że uczestnicy po paru godzinach czują się głodni. W takich sytuacjach konieczne jest, oprócz dobrej prezentacji, zapewnienie dobrego cateringu. Jak zapewnić komfort uczestnikom, kiedy na głowie masz ważniejsze sprawy związane z organizacją wydarzenia? W jaki sposób zorganizować odpowiedni poczęstunek, kiedy zwyczajnie firmy nie mają na to czasu ani głowy?

Catering, obiady domowe

Catering dla firm to rozwiązanie, które oferuje nasza restauracja. Ty możesz zająć się sprawami swojej organizacji, a my zajmiemy się tym, aby Twoi pracownicy lub goście dostali dobry posiłek. Jaki? To zależy od Ciebie, co wybierzesz z naszego menu. Do wyboru mamy między innymi zupy, kotlet mielony z ziemniakami i surówkami, piersi z kurczaka, gulasz, pierogi, naleśniki oraz inne dania wedle zapotrzebowań firmy w ramach cateringu. Istnieje możliwość stworzenia indywidualnych dań lub większych zamówień, dla których zawsze gwarantujemy transport.

Usługi cateringowe Lublin

Dobry catering to taki, gdzie restauracja zajmuje się wszystkim od A do Z, aby klient nie musiał już niczym się martwić. Transport jedzenia pod wskazany adres firmy, obsługa gości, zaplecze kuchenne, specjalnie dobrane obiady i napoje oraz przekąski - to wszystko zapewnia nasza firma cateringowa. Lublin liczy sobie wiele firm, które często korzystają z usług cateringowych. Są to przeważnie firmy szkoleniowe, jak i biura, gdzie w ramach przerwy w pracy pracownik chce zjeść pełnowartościowy posiłek.

Co znajdziesz w naszym menu?

Najpopularniejsze zupy, które cieszą się dużym zainteresowaniem to żurek i pomidorowa. Codziennie świeże pomidory od dostawców, do których mamy zaufanie gwarantuje, że zupa, którą przyrządzamy zawsze będzie pyszna i zdrowa. Smak żurku na długo pozostanie Wam w pamięci powodując, że będziecie chcieli zamawiać catering u nas częściej. Kotlety i piersi z kurczaka to podstawa dania z ziemniakami, kluskami śląskimi, kaszą lub kopytkami. Opcją uzupełniającą do tego wariantu cateringu są warzywa z pary, kapusta, buraczki lub ogórek. Wszystko to jest robione u nas na miejscu, więc mamy pewność, że jedzenie które spożywacie, jest najwyższej jakości. Drugie dania można układać na wiele sposobów. Z dań jarskich proponujemy naleśniki w dwóch rodzajach, a miłośnikom lekkiej diety sałatkowej uprzyjemnimy dzień sałatką grecką, farmerską lub z dodatkiem kurczaka albo salami.

Nasz lubelski firmowy catering potrafi się dopasować do wymagań zamawiającego. Jeśli potrzebujesz zamówić jedzenie, którego nie znajdujesz w naszym menu, skontaktuj się z nami i zapytaj o indywidualne menu, które chcesz dla Twojej firmy. Jesteśmy elastyczni i wiemy jak ważne jest zaspokojenie Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z naszą restauracją i zapytaj o catering w Lublinie. Zadzwoń pod numer 814427242 lub 885253439, albo napisz do nas maila korzystając z zakładki KONTAKT.