Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Catering w Lublinie

Nie ulega wątpliwości, że jakość spożywanych przez nas posiłków przekłada się nie tylko na nasze samopoczucie, ale także zdrowie. Życie w ciągłym biegu oraz notoryczny brak czasu sprawia, że mało kto ma czas oraz możliwości właściwie zadbać o swoje codzienne menu, które powinno być bogate w zdrowe i pełnowartościowe produkty. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i zachęcamy do rozsmakowania się w zdrowych posiłkach serwowanych przez Kopalnię Smaku Lublin.

Rodzima kuchnia - zdrowa i niezwykle smaczna

Tradycyjna polska kuchnia to różnorodność i bogactwo smaku. Ponadto jest ona na tyle uniwersalna, że każdy znajdzie w niej dania trafiające w jego gusta. Przygotowywanie tradycyjnych polskich dań nie wymaga również produktów sprowadzanych z zagranicy - niepewnej jakości i świeżości czy składzie. W związku z czym stawiamy na naszą rodzimą kuchnię oferując najbardziej znane oraz cieszące się uznaniem dania tradycyjnej polskiej kuchni, które przygotowujemy tylko i wyłącznie ze świeżych produktów pochodzących od lokalnych i zaufanych dostawców. W związku z czym oferowany przez nas catering w Lublinie jest gwarancją wysokiej jakości zdrowego jedzenia pozbawionego wzmacniaczy smaku, wypełniaczy, barwników czy konserwantów.

Zdrowe odżywianie to lepsze zdrowie oraz samopoczucie, dlatego też warto zacząć przywiązywać uwagę do jakości spożywanego jedzenia. Zachęcamy do tego i pokazujemy, że pełnowartościowe i zdrowe posiłki są niezwykle smaczne i aromatyczne oraz sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników dobrego jedzenia. Z nami nie trzeba martwić się o to, co dobrego zrobić na obiad - wystarczy zamówić i rozkoszować się polską kuchnią. W naszej ofercie znajdują się zarówno dania klasyczne mięsne, jak i jarskie.


Kuszące smakiem i aromatem wartościowe jedzenie dla każdego

Catering w Lublinie prowadzony przez naszą restaurację obejmuje między innymi obsługę:
- imprez okolicznościowych;
- firm;
- osób prywatnych.

Specjalizujemy się w organizacji oraz cateringu mniejszych i większych imprez okolicznościowych - np. wesel, chrzcin, jubileuszy, które mogą odbywać się w naszym lokalu, ale także w plenerze czy też u Klienta.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, dlatego zawsze istnieje możliwość opracowania indywidualnego menu odpowiadającego potrzebom i preferencjom naszych Klientów. Firmom polecamy skorzystanie z posiłków regeneracyjnych i profilaktycznych by zapewnić swoim pracownikom wartościowe jedzenie, które przy okazji zwiększy ich koncentrację i efektywność podczas pracy.

Pyszne tradycyjne dania z polskiej kuchni może zamówić u nas każdy, kto zgłodniał i ma ochotę dobrze zjeść (np. w przerwie w pracy czy w domu), a my chętnie je dostarczymy je pod wskazany adres - ciepłe i na czas.

Różnorodne menu cateringowe z ofertą dnia

Kopalnia Smaku przygotowała bogatą ofertę rozmaitych tradycyjnych polskich dań - mięsnych i jarskich. Poza tym każdego dnia proponujemy specjalne menu dnia zawierające zupę oraz kilka wariantów drugiego dania.
Poza tym w stałej naszej ofercie znajdują się, między innymi, takie potrawy jak:
- zupa pomidorowa i żurek;
- kotlet mielony, tradycyjny schabowy czy panierowana pierś z kurczaka;
- świeżonka;
- naleśniki z serem i bitą śmietaną lub prażonymi jabłkami;
- pierogi różnego typu;
- świeże surówki.

Oferujemy również wyroby garmażeryjne na wagę.
Pyszne dania można zjeść u nas w lokalu (możliwość rezerwacji stolika) lub zamówić z dowozem pod wskazany adres.

Wygodne zamawianie cateringu w Lublinie oraz szybka realizacja

Wychodząc na przeciw naszym różnym Klientom zadbaliśmy o komfortowy system zamawiania jedzenia:
- telefonicznie - dla tradycjonalistów;
- online i poprzez aplikację - dla ceniących sobie nowoczesne i wygodne rozwiązania.

Oferujemy kilka możliwości płatności za zamówienie:
- gotówką lub kartą przy odbiorze;
- za pośrednictwem internetu - kartą bądź szybkim przelewem.

Ponadto podczas składania zamówienia można określić czas, w jakim ma zostać zrealizowany - np. jak najszybciej, na 13, 14:30.
Każde zamówienie realizujemy ze starannością i w umówionym terminie.

Zobacz nasze menu