Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Najlepsze wesela w Lublinie z polskimi smakami

Organizacja wesela w Lublinie, podobnie jak i w każdym innym regionie Polski, nie jest zadaniem prostym. Ilość spraw do załatwienia, jaka wiąże się ze sprawnym zorganizowaniem tej uroczystości może przyprawić o zawrót głowy. Wiemy o tym, dlatego w maksymalny sposób staramy się odciążyć naszych klientów w zakresie organizacji weselnej uczty. Doświadczenie i wiedza, jaką posiada nasz personel, w zdecydowany sposób ułatwia nam wykonanie tego zadania.

Smak to podstawa udanego wesela

Nie od dziś wiadomo, że jednym z czynników decydujących o powodzeniu wesela jest to, co trafia na stół. Jeśli poszukujecie Państwo najlepszej oferty w tym zakresie w Lublinie, to nie mogliście lepiej trafić. Przygotowywanie menu, które z jednej strony oparte będzie o klasyczne potrawy, z drugiej natomiast zaskoczy niecodziennymi daniami, to jeden ze znaków rozpoznawczych Kopalni Smaków.

Polskie smaki to jedne z najważniejszych elementów naszego rodzimego dziedzictwa kulturowego i antropologicznego. Choć od lat Polacy zachwycają się potrawami pochodzącymi z innych krajów, to tak naprawdę na naszej ojczystej ziemi jest równie wiele dań, które z powodzeniem mogą konkurować z najlepszymi propozycjami światowej kuchni. Sprawdzają się one doskonale także na weselnych stołach.

Różnorodność smaków i sztuka podawania

Nie można jednakże zapominać, że goście weselni obdarzeni są różnorodnymi gustami. Tym bardziej, iż zwykle z okazji wesela zjeżdżają się znajomi i rodzina z rożnych zakątków naszego kraju, jak również z zagranicy. Przygotowanie spójnego menu, które będzie w stanie odpowiedzieć na oczekiwania wszystkich gości nie jest zatem zadaniem łatwym. My jednakże potrafimy to robić.

Oprócz klasyków z polskiej kuchni posiadamy w naszym menu również doskonałe propozycje potraw z całego świata, w tym również rodem z amerykańskiej ziemi. Dzięki temu każdy gość weselny, niezależnie skąd przybył, znajdzie dla siebie coś smacznego do zjedzenia, mając jednocześnie możliwość spróbowania czegoś nowego, czego wcześniej nie miał okazji konsumować.

Nie zapominamy również o najmłodszych uczestnikach wesela. Dla dzieci mamy przygotowane specjalne menu, składające się z potraw, które zadowolą nawet największe niejadka i wybrednisia. W ofercie posiadamy również dania wegetariańskie i wegańskie, bowiem trzeba pamiętać, że na weselach bardzo często goszczą osoby o takich upodobaniach kulinarnych.

Bardzo istotne na każdym weselu jest, aby posiłki były dostępne dla gości w każdej chwili. Aby było to możliwe oferujemy serwowanie posiłków, przekąsek i przystawek w kilku formach jednocześnie. Cieple danie podawane bezpośrednio do stolików, szwedzki stół, zimna płyta, stolik kawowy wraz z ciastami i innymi słodkościami, a także drink bar. Do tego liczne potrawy i przystawki, stojące bezpośrednio na stołach i uzupełniane w trakcie trwania zabawy weselnej. Wszystko to znajdziecie Państwo w ofercie Kopalni Smaku.

Techniczne aspekty organizacji wesela

Dbanie o zadowolenie gości weselnych i komfort Pary Młodej to cel, jaki przyświeca naszemu personelowi w każdym momencie zabawy weselnej. Wyposażenie stali w wygodne stoły i krzesła, pozwalające na tworzenie różnych konfiguracji ich ustawienia to bardzo waży atut, dający możliwość swobodnego kształtowania przestrzeni, w której będzie odbywało się wesele.

Doskonała lokalizacja sali weselnej, duży parking, możliwość swobodnego wyjścia na zewnątrz sali w czasie trwania wesela, a także sprawny system klimatyzacji i nowoczesne zaplecze gastronomiczne, zapewniające doskonałą jakość przygotowywanych posiłków to dodatkowe elementy, wzmacniające jeszcze mocniej nasze atuty. Z nami uda się każde wesele. Jesteśmy otwarci na realizację indywidualnych oczekiwań naszych klientów, nawet tych najbardziej wyszukanych.

Jeśli chodzi o wesela Lublin nie zna lepszego miejsca do jego organizacji, niż sala weselna Kopalni Smaku. Serdecznie zapraszamy do osobistego kontaktu, w czasie którego można uzyskać kompletne i dokładne informacje o wszelkich elementach organizacji wesela w Kopalni Smaku.

Zobacz nasze menu