Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Sala na wesele Lublin

Ślub to ważny moment w życiu, dlatego tak ważne jest również dobre wesele, które będzie zapamiętane do końca życia przez parę młodą, jak i przez gości weselnych. Dobra zabawa na weselu powoduje, że goście będą długo wspominać tę uroczystość. Wiemy, jak ważny jest dla młodej pary ten dzień, dlatego oferujemy wysokiej jakości obsługę tej wyjątkowej uroczystości.

Wesela - Lublin

Organizacja wesela to bardzo złożony proces, który należy powierzyć doświadczonym osobom. Równie ważne na weselu jest także to, co pojawi się na stole. Dobre jedzenie to podstawa dobrej zabawy. Zimna płyta, ciepłe posiłki, szeroka gama napojów, tort i ciasta. To wszystko pozostaw nam, a Ty zajmij się zabawą. Dobre wyposażone zaplecze kuchenne, odpowiednia sala, jak i estetyka lokalu sprawiają, że nasi goście weselni są zadowoleni z obsługi, jaką świadczymy. Oczywiście pamiętamy też o najmłodszych gościach, oferując menu dla dzieci. Tak samo mamy odpowiednie menu dla wegetarian. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat organizacji wesela w naszej restauracji. Przedstawimy Państwu naszą ofertę dań, która zadowoli każdego.

Sala na wesele w Lublinie

Jeśli szukasz gdzie Lublin ma warte polecenia sale na wesele - dobrze trafiłeś. Przestronne miejsce z dostępem do znakomitego zaplecza kuchennego sprawia, że organizacja wesela w naszej restauracji będzie dla Ciebie przyjemnością. Robimy to od wielu lat, dlatego dajemy Ci pewność, że organizacja wesela będzie dopięta na ostatni guzik.

Zadzwoń, aby porozmawiać z nami: 885 253 439